Iga IP: 85.72.175.**

Witam.
Moze wytlumaczy mi ktos,czego oznaka jest spadek cisnienia do 85/45.Puls w tym czasie bije160-170/na min.Dochodzi ucisk w gardle,zimne poty,oslabienie.Wczoraj ,,trzymalomnie to 10 godz.Teraz jest prawie w normie.Troche sie boje,bo jestem za granica-bez ubezpieczenia.

iza IP: 83.16.112.**

Nie bagatelizuj tego tak długo utrzymując sie przyspieszenie akcji serca może doprowadzic do poważnej choroby. To jest bardzo grozna sytuacjia.
wiem bo sama miałam dokładnie to samo. ja poszlam do lekazra i wykryto wypadanie platka i tachykardie. O ile platek jeszcze nie jest taki grożny to tachykardia powoduje zagrożenie zycia jeżeli utrzymuje sie przez dłuższy czas.
PRPOPONUJE JAK NAJSZYBCEIJ ISC DO LEKARZA I ZROBIC EKG USG W TYM PRZYPADKU HOLTERA I BADANIA KRWI.

Łukasz IP: 83.30.8.**

Sam mechanizm, czyli spadek ciśnienia i w konekwencji tego tachycardia jest normalnym zjawiskiem. Problem jest w tym dlaczego dochodzi do spadku ciśnienia. Bez badań sie nie obejdzie, bo może to być coś poważnego, co wymaga leczenia. Nie warto ryzykować

sylka 24l IP: 188.123.218.**

Być może masz objawy nerwicy, a przy tym dzieją się różne rzeczy np. bradykardia, tachykardia, słaby płytki oddech drgawki mięśniowe bóle głowy ucisk w klatce piersiowej.
Myślałam, że mam coś z sercem, bo czasami go nie czułam, albo na śnie słabego oddechu dostawałam i myślałam, że wyzionę ducha. Raz wylądowałam z nadciśnieniem na pogotowiu i dostałam hydroxyzynę (uspokajająca) w pośladek:/bolało jak cholera.Uspokoiłam się na 20 minut. gdy wróciłam i położyłam się spać znowu dostałam napadu słabego płytkiego oddechu i drgawek mięśni. Gdy poszłam do przychodzi, już na dzień dobry lekarka mi powiedziała, że mam nerwice:/ od dłuższego czasu mam cały czas niedociśnienie i trochę podwyższony puls i mam cały czas blada twarz:/
Lekarka stwierdziła, że mam wyleczyć psychikę;(

Sylka 24l IP: 188.123.218.**

...dodam, że na spoczynku się pocę, ale ten pot ma nie taki naturalny zapach potu tylko taki chemiczny, że jak dotknę ręką pachę i tym samym ją umyję, to cały czas pachnie tym potem:/
Badania zrobiłam, nawet na utajoną krew w kale i wynik był ujemny pozostałe badania też robiłam, tarczyca ok, a cały czas muszę odkrztuszać flegmę z gardła( nawet lekarka nie wytłumaczyła mi co to może być i z czego się to wytwarza) pozostałe wyniki miałam trochę zawyżone, ale inna lekarka, która stwierdziła u mnie nerwicę powiedziała, że to nic nie szkodzi, że mam minimalnie zawyżone wyniki.Nadciśnienie mają osoby otyłe, a ja jetem zdrowa, tylko muszę wyleczyć psychikę:/tak mi lekarka powiedziała.
Mam skierowanie od innej doktór do kardiologa i nie wiem, czy pójdę, bo kilka razy robiłam ekg i nic nie wyszło negatywnego, nawet na pogotowiu miałam ekg w porządku (dodam, że miałam jeszcze wtedy drgawki mięśniowe i musiałam schować ręce pod pośladki, bo lekarze nie mogli mi zbadać ekg).
Jeśli będziesz miała z sercem wszystko w porządku to pozostaje tylko nerwica.
Okres mnie się zawsze spóźniał, ale to nie ma nic do rzeczy.
PS:mam skierowanie od (niedoświadczonej) doktór, do kardiologa(?) nie wiem czy pójdę, bo wiem, że z sercem mam wszystko w porządku jedynie.Wszystkie objawy są od *chorej psychiki*niestety

Radek IP: 83.25.42.**

Nie leczcie się na nerwicę u psychiatrów bez wcześniejszych badań na grzyby Candida albicans !!! To wyjątkowo trudne bydle do wytępienia powoduje szereg schorzeń na tle psychicznym... Wszelkie nerwice, schizofrenie, kołatania serca itp... to wynik zakażenia organizmu przez grzyby candida!!! Uwierzcie mi jesteście zdrowi psychicznie tylko wasze organizmy są zatrute przez spożywanie nadmiaru cukrów, alkoholu, drożdży, mąki pszennej, glutenu, mleka itd + stres, brak odpoczynku i ruchu!!!

ania05 IP: 83.30.12.**

Candida mają wszyscy ludzie .A firmy tylko zarabiają na sprzedaży preparatów .

artur 46 IP: 83.19.120.**

Iga twoje objawy wskazuja w 99% na ataki czestoskurczu, nic co zagraża życiu ale powoduje duzy dyskomfort. Jak cie nastepnym razem złapie leć do przychodni zarajestrowac to na EKG. A potem juz bedzie wszystko jasne. Na razie co mozesz zrobic to uzupełniaj poziom potasu i magnezu.
hej

henio IP: 46.186.60.**

Iga,przy takim cisnieniu nie odczuwasz chłodu,zimna?Jeśli tak--litr kompotu/soku wiśniowego z wisniami,podgrzej go mocno,dorzuc kilka goździków,i szczyptę lub dwie cynamonu.Nie gotuj,pij gorące.Jeśli nie ma przeciwwskazań,kieliszek wódki byłby pomocny do tej mikstury.Wisnie nie wyrzucaj,zjedz je.Musisz pić ciepłe płyny.Okresy masz obfite?Może badanie w kierunku anemii,niedokrwistości byłoby wskazane?

henio IP: 46.186.60.**

Sylka,przepraszam ale Ty jesteś zdrowa jak ten co zazwyczaj corridę przegrywa,zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym.Objawy,które opisałaś pochodzą od Twojej wkurzonej wątroby.Wkurza sie na Ciebie,gdyz przesadzasz:z nadmiarem kawy,czekolady,chipsów,pizzy,smażonymi tłuszczami,ostrymi przyprawami,nadmiarem seksu,niedosypianiem,zbyt ciężką pracą--chybione skreślić.Oprócz wymienionych objawów możesz mieć kłopoty ze wzrokiem,oczy mogą byc piekące.Wkurzona watroba powoduje obfite,długie i bolesne okresy.Mogą one być nieregularne albo zatrzymane,co nie ma związku z ciążą.Wątroba musi mieć krew jest jej dysponentem i magazynierem,ona decyduje ile krwi może stracić kobieta,ale w stanie wkurzonym jest rozrzutna,stąd obfite okresy.W konsekwencji próbuje wydusić z mięśni chociaż troche krwi i mamy drgania mięśni.A oskrzela nie majtają się swobodnie,musza przy pomocy mięśni być usztywnione,gdy mięśnie są napięte,przepływ powietrza przez oskrzela jest utrudniony i objawia sie to płytkim oddechem.Prawdopodobnie jest Ci zawsze gorąco i często bywasz gniewną.Nie żałuj sobie wody.To co napisałem to bardzo swobodna interpretacja obserwacji Chińczyków sprzed kilku tysięcy lat.

Twoja odpowiedź